Firme din Industria alimentara

  • BIOSERVICE ZACH GesmbH, Gmund
  • Biosprossen Zinke KEG, Viena
  • ESPARA VertriebsgmbH, Franz Pointer, Salzburg
  • Feigl GesmbH, Weistrach
  • FOOD TRADE Handelsgesellschaft mbH, Viena
  • Foodnet, Salzburg
  • Franz Binder, Glognitz
  • Frisch&Frost Nahrungsmittel-Gesellschaft mbH, Hollabrunn
  • IMPERIAL FEINKOST GmbH, Pinkafeld
  • IMTC GmbH, Eugendorf
  • INOVO, Innsbruck
  • Interfood Lebensmittelgroßhandel GmbH, Hall in Tirol
  • Julius Kiennast Lebensmittelgroßhandels GesmbH, Viena
  • KHG Warenhandelsges.m.b.H, Viena
  • Kontex - Bacher Informatik G.m.b.H., Salzburg
  • Koray Tan KEG Royal Früchte Import Großhandel, Viena
  • Landesmann Trading HandelsgesmH, Viena
  • MPREIS Warenvertriebs GmbH, Völs
  • MSO Mischanlagen GmbH&Co.KG, Pinkafeld
  • SCHREINER  Fruchtimport GmbH, Viena
  • SCRIGNO Zsoldos G.m.b.H., Viena
  • Starbrands HandelsgesmbH , Viena
  • Stritzinger Import/Export GesmbH, Gaspoltshofen
  • Svoboda Entwicklungs GmbH & Co KG, Pölten
  • VITALIS HandelsgesmbH, Dornbirn

Camere de comert

  • Camera de comert a landului Burgenland, biroul regional Güssing
  • Camera de comert a landului Carintia, Klagenfurt, Austria
  • Camera de comert a landului Salzburg, Filiala Pongau, Austria
  • Camera de comert a landului Tirol, Innsbruck, Austria
  • Camera de comert Austria Inferioara, Biroul regional Baden, Austria
  • Camera de comert Burgenland, Biroul regional Oberwart, Austria

Firme constructii

  • Artmüller GmbH, Maria Enzersdorf
  • Coloroc Ges.m.b.H., Wallern Tirol
  • Hermann Messner  G.m.b.H., Seekirchen
  • SCRIGNO Zsoldos G.m.b.H., Viena

Centre de afaceri:

  • EXXIMO Ges.m.b.H., Linz
  • Agentia de dezvoltare a landului Carinthia
  • Agentia de promovare relatii investitionale a orasului Salzburg
  • Trustul  economic al landului Stiria
  • Serviciul economic al landului Burgenland
  • Camera economica Wels
  • Camera economica Steyr

Camere de Comert:

  • Camera de Comert a landului Schleswig-Holstein, Kiel
  • Camera de Comert si Industrie, Regensburg
  • Camera de Industrie si Comert Pfalz, Ludwigshafen
  • Camera de Comert Heilbronn-Franken, Heilbronn
  • Camera de Comert Hochrhein Bodensee, Schopfheim
  • Camera de Comert Ostwürttemberg, Heidenheim
  • Camera de Industrie si Comert Region Stuttgart, Stuttgart
  • Camera de Industrie si Comert Villingen-Schwenningen,Villingen-Schwenningen
  • Camera de Comert si Industrie, Aschaffenburg
  • Camera de Industrie si Comert Bodensee-Oberschwaben, Weingarten
  • Camera de Comert si Industrie, Passau
  • Camera de Comert si Industrie, Bayreuth
  • Camera de Comert si Industrie Mainfranken, Würzburg
  • Camera de Comert si Industrie Nürnberg für Mittelfranken, Nürnberg
  • Camera de Comert si Industrie, Reutlingen
  • Camera de Comert- Kompetenz Zentrum Südost Europa, Ulm
  • Camera de Comert si Industrie, Coburg
  • Camera de Comert si Industrie, Cottbus
  • Camera de Comert si Industrie, Frankfurt/Oder
  • Camera de Comert si Industrie, Potsdam
  • Camera de Comert si Industrie, Bremerhaven
  • Camera de Comert si Industrie, Bremen
  • Camera de Comert si Industrie, Darmstadt
  • Camera de Comert si Industrie, Frankfurt am Main
  • Camera de Comert si Industrie, Fulda
  • Camera de Comert si Industrie, Gießen - Friedberg
  • Camera de Comert si Industrie, Kassel
  • Camera de Comert si Industrie, Limburg
  • Camera de Comert si Industrie, Offenbach
  • Camera de Comert si Industrie, Rostock
  • Camera de Comert si Industrie, Braunschweig
  • Camera de Comert si Industrie, Osnabrück-Emsland
  • Camera de Comert si Industrie, Emden
  • Camera de Comert si Industrie, Oldenburg
  • Camera de Comert si Industrie, Stade
  • Camera de Comert si Industrie, Hannover
  • Camera de Comert si Industrie, Arnsberg
  • Camera de Comert si Industrie, Bielefeld
  • Camera de Comert si Industrie, Bochum
  • Camera de Comert si Industrie, Duisburg
  • Camera de Comert si Industrie, Lüneburg-Wolfsburg
  • Camera de Comert si Industrie, Bonn/Rhein-Sieg
  • Camera de Comert si Industrie, Detmold
  • Camera de Comert si Industrie, Dusseldorf
  • Camera de Comert si Industrie, Köln
  • Camera de Comert si Industrie, Mönchengladbach
  • Camera de Comert si Industrie, Leipzig
  • Camera de Comert si Industrie, Dresda
  • Camera de Comert si Industrie, Erfurt
  • Camera de Comert si Industrie, Flensburg
  • Camera de Comert si Industrie, Hagen
  • Camera de Comert si Industrie, Gera
  • Camera de Comert si Industrie, Koblenz
  • Camera de Comert si Industrie, Magdeburg
  • Camera de Comert si Industrie, Saarbrucken
  • Camera de Comert si Industrie, Suhl
  • Camera de Comert si Industrie, Mainz
  • Camera de industrie si comert Hanau -conurbatia Frankfurt

Centre de afaceri:

  • Euro Info Center Augsburg
  • Euro Info Center Wiesbaden
  • Euro Info Centre ZENIT GmbH, Mühlheim a.d. Ruhr
  • Euro Info Centre LGA Training & Consulting GMBH
  • Euro Info Centre Fachhochschule Osnabruck
  • Euro Info Centre Zukunftsagentur Brandenburg GMBH
  • Handwerk International/Euro Info Centre Stuttgart Handwerkskammer Region Stuttgart
  • IHK Frankfurt (Oder)

Asociatii de constructii:

  • Bauindustrie Nordbaden, Mannheim
  • Bauindustrieverband Hessen-Thüringen e.V., Wiesbaden
  • Bauindustrieverband Mecklenburg Vorpommern e.V., Schwerin
  • Bauindustrie Bayern, München
  • Bundesvereinigung Mittelständischr Bauunternehmen e.V.,
  • Bayerischer Industrieverband Steine U. Erden e.V., Bonn
  • Fachverband Beton Und Fertigteilwerke Baden-Württemberg e.V., München
  • UVMB (Unternehmerverband Mineralische Baustoffe), Ostfildern
  • Goldbeck GmbH, Bielefeld
  • GP Günter Papenburg AG, Schwarmstedt
  • F. KIRCHHOFF AG ,Leinfelden-Echterdingen
  • UVMB (Unternehmerverband Mineralische Baustoffe), Leipzig
  • HWK Karlsruhe
  • HWK Mittelfranken Nürnberg
  • HWK Hildesheim – Südniedersachsen
  • BulwienGesa AG

Diverse:

  • MHP – MARKETING, ENINGEN U.A., ARBACHTALSTR. 6

PRAHOVA

Primaria Fulga
Primaria Urlati
Primaria Albesti Paleologu
Primaria Fintanele
Primaria Baba Ana
Primaria Boldesti Gradistea
Primaria Ciorani
Primaria Gura Vadului
Primaria Calugareni
Primaria Colceag
Primaria Salciile
Primaria Gornet Cricov
Primaria Apostolache
Primaria Singeru
Primaria Iordacheanu
Primaria Boldesti Scaieni
Primaria Tomsani
Primaria Varbilau
Primaria Lipanesti
Primaria Dumbravesti
Primaria Slanic
Primaria Gura Vitioarei
Primaria Izvoarele
Primaria Floresti
Primaria Valea Doftanei
Primaria Aricestii Rahtivani
Primaria Magurele
Primaria Maneciu
Primaria Tirgsoru Vechi
Primaria Filipesti de Targ
Primaria Baicoi
Primaria Cocorastii Misli
Primaria Poienarii Burchi
Primaria Rifov
Primaria Puchenii Mari
Primaria Barcanesti
Primaria Gorgota
Primaria Draganesti
Primaria Gherghita
Primaria Podenii Noi
Primaria Paulesti
Primaria Blejoi
Primaria Cocorastii Colt
Primaria Gornet
Primaria Vadu Sapat
Primaria Soimari
Primaria Surani
Primaria Poiana Campina
Primaria Provita de Sus
Primaria Provita de Jos
Primaria Predeal Sarari
Primaria Tataru
Primaria Valcanesti
Primaria Dumbrava


TELEORMAN

Primaria Dracea
Primaria Crangu
Primaria Furculesti
Primaria Draganesti Vlasca
Primaria Dobrotesti
Primaria Didesti
Primaria Balaci
Primaria Silistea Gumesti
Primaria Brinceni
Primaria Iozvoarele
Primaria Tatarestii de Jos
Primaria Frasinet
Primaria Mosteni
Primaria Magura
Primaria Trivale Mosteni
Primaria Botoroaga
Primari Olteni
Primaria Plosca
Primaria Storobaneasa
Primaria Marzanesti
Primaria Scurtu Mare
Primaria Galateni
Primaria Cozmesti
Primaria Silistea
Primaria Putineiu
Primaria Contesti
Haipan Prodcom Srl
Primaria Rasmiresti
Primaria Crevenicu
Primaria Purani
Primaria Mereni
Primaria Blejesti
Primaria Vitanesti
Primaria Lisa
Primaria Rosiorii de Vede
Primaria Scrioastea
Primaria Calinesti
Primaria Suhaia
Primaria Fanatanele
Primaria Viisoara
Primaria Radoiesti
Primaria Maldaieni
Primaria Ciuperceni
Primaria Lita
Primaria Segarcea
Primaria Lunca
Primaria Draganesti de Vede
Primaria Plopii Slavitesti
Primaria Beciu
Primaria Sfintesti
Primaria Dracseni
Primaria Ciolanesti
Primaria Zambreasca
Primaria Necsesti
Primaria sirbeni
Primaria Poeni
Primaria Cringeni
Primaria Salcia
Primaria Beuca
Primaria Gratia
Primaria Slobozia
Primaria Uda Clocociov


SIBIU

Primaria Poplaca
Primaria Sadu
Primaria Porumbacu de Jos
Primaria Tilisca
Primaria Jina
Primaria Slimnic
Primaria Sura Mica
Primaria Loamnes
Primaria Ocna Subiului

IALOMIŢA

Primaria Brazii
Primaria Cosereni
Primaria Dridu
Primaria Rosiori
Primaria Sinesti
Primaria Ion Roata
Primaria Ciochina
Primaria Girbovi
Primaria Valea Macrisului
Primaria Munteni - Buzau
Primaria Andrasesti
Primaria Cosimbesti
Primaria Perieti
Primaria Reviga
Primaria Salcioara
Primaria Valea Ciorii
Primaria Saveni
Primaria Ograda
Primaria Gheorghe Lazar
Primaria Buiesti
Primaria Moldoveni
Primaria Marculesti
Primaria Vladeni
Primatia Ciulnita
Primaria Facaieni
Primaria Dragoesti
Primaria oras Tandarei

MEHEDINTI

Primaria Rogova
Primaria Vrata
Primaria Ciresu
Primaria Bilvanesti
Primaria Podeni
Primaria Pristol
Primaria Godeanu
Primaria Svinita
Primaria Eselnita
Primaria Isverna
Primaria Ponoarele
Primaria Punghina
Primaria Oprisor
Primaria Baia de Araman
Primaria Vanatori
Primaria Darvari
Primaria Burila Mare
Primaria Balacita
Primaria Gogosu
Primaria Stangaceaua
Primaria Greci
Primaria Floresti
Primaria Devesel
Primaria Husnicioara
Primaria Breznita Motru
Primaria Brosteni
Primaria Voloiac
Primaria Jiana
Primaria Izvoru Birzii
Primaria Malovat
Primaria Cazanesti
Primaria Vanjulet
Primaria Ilovat
Primaria Obirsia de Camp
Primaria Dubova
Primaria Corcova
Primaria Livezile
Primaria Ilovita
Primaria Vladaia

BUZAU

Primaria Breaza
Primaria Costesti
Primaria Berca
Primaria Magura
Primaria Naeni
Primaria Sapoca
Primaria Colti
Primaria Panatau
Primaria Viperesti
Primaria Unguriu
Primaria Posta Calnau
Primaria Maracineni
Primaria Vintila Voda
Primaria Chiojdu
Primaria Sarulesti
Primaria Robeasca
Primaria Vadu Pasii
Primaria Vernesti
Primaria Cozieni
Primaria Odaile
Primaria Catina
Primaria Calvini
Primaria Cislau
Primaria Sageata
Primaria Lopatari
Primaria Bisoca
Primaria Ghergheasca
Primaria Galbinasi
Primaria Cilibia
Primaria Racoviteni
Primaria Bradeanu
Primaria Cochirleanca
Primaria Padina
Primaria Luciu
Primaria Rimnicelu
Primaria Valcele
Primaria Valea Ramnicului
Primaria Tintesti
Primaria Rusetu
Primaria Zarnesti

IASI

Primaria Ipatele
Primaria Dobrovat
Primaria Prisacani
Primaria Raducaneni
Primaria Grozesti
Primaria Rediu
Primaria Strunga
Primaria Schitu Duca
Primaria Ciurea
Primaria Movileni
Primaria Popricani
Primaria Cozmesti
Primaria Holboca
Primaria Tiganusi
Primaria Costuleni
Primaria Dolhesti
Primaria Cotnari
Primaria Scobinti
Primaria Romana
Primaria Dumesti
Primaria Voinesti
Primaria Sipote
Primaria Trifesti
Primaria Andrieseni
Primaria Erbiceni
Primaria Horlesti
Primaria Plugari
Primaria Bivolari
Primaria Vladeni
Primaria Probota

SATU MARE

Primaria Moftinul Mic
Primaria Carei
Primaria Viile
Primaria Socond
Primaria Urziceni
Primaria Sanislau
Primaria Satu - Mare
Primaria Agris
Primaria Botiz
Primaria Vetis
Primaria Crucisor
Primaria Beltiug
Primaria Valea Vinului
Primaria Bogdand
Primaria Barsau
Primaria Apa
Medieus Aurit
Primaria Micula
Primaria Livada
Primaria Tarsolt
Primaria Turt
Primaria Certeze
Primaria camarazeana
Primaria Calinesti Oas
Primaria Andrid
Primaria Doba
Primaria Camin
Primaria Acas
Primaria Capleni
Primaria Sacaseni
Primaria Pir
Primaria Foieni
Primaria Cehal

BRASOV

Primaria Moieciu de Jos
Primaria Sercaia
Primaria Vama Buzaului
Primaria Vulcan
Primaria Dumbravita
Primaria Parau
Primaria Ormenis
Primaria Maierus
Primaria Zarnesti
Primaria Harseni
Primaria Poiana Marului
Primaria Feldioara
Primaria Apata
Primaria Recea
Primaria Cata
Primaria Ungra
Primaria Racos
Primaria Jibert
Primaria Homorod
Primaria Bunesti
Primaria Ticus
Primaria Cincu
Primaria Victoria
Primaria Voila
Primaria Vistea
Primaria Ucea
Primaria Rasnov
Primaria Soares
Primaria Fagaras
Primaria Lisa

ALBA

Primaria Daia Romana
Primaria Blandiana
Primaria Metes
Primaria Berghin
Primaria Ighiu
Primaria Ohaba
Primaria Mihalt
Primaria Spring
Primaria Sincel
Primaria Sona
Primaria Bucium
Primaria Albac
Primaria Horea
Primaria Avram iancu
Primaria Noslac
Primaria Miraslau
Primaria Sugag
Primaria Sascuiori
Primaria Garbova
Primaria Poiana Vadului
Primaria Salistea
Primaria Arieseni
Primaria Garda
Primaria Ocolis
Primaria Lupsa
Primaria Livezile
Primaria Valea Lunga
Primaria Cenade
Primaria Cetatea de Balta
Primaria Ciuruleasa
Primaria Intregalde
Primaria Salciu
Primaria Almasu Mare
Primaria Vadu Motilor
Primaria Farau
Primaria Mogos
Primaria Scarisoara
Primaria Ceu Bacaici
Primaria Posaga
Primaria Radesti

ILFOV

Primaria Balotesti
Primaria Corbeanca
Primaria Berceni
Primaria Stefanestii de Jos
Primaria Clinceni
Primaria Domnesti
Primaria Darasti
Primaria Magurele
Primaria Copaceni
Primaria Jilava
Primaria Petrichioaia
Primaria Balotesti
Peimaria Vidra
Primaria Ganeasa
Primaria Nuci
Primaria Pantelimon
Primaria Cernica
Primaria Gradistea
Primaria Branesti
Primaria Dascalu
Primaria Bragadiru
Primaria Tunari
Primaria Snagov

CALARASI

Primaria Ipatele
Primaria Dobrovat
Primaria Prisacani
Primaria Raducaneni
Primaria Grozesti
Primaria Rediu
Primaria Strunga
Primaria Schitu Duca
Primaria Ciurea
Primaria Movileni
Primaria Popricani
Primaria Cozmesti
Primaria Holboca
Primaria Tiganusi
Primaria Costuleni
Primaria Dolhesti
Primaria Cotnari
Primaria Scobinti
Primaria Romanesti
Primaria Dumesti
Primaria Voinesti
Primaria Sipote
Primaria Trifesti
Primaria Andrieseni
Primaria Erbiceni
Primaria Horlesti
Primaria Plugari
Primaria Bivolari
Primaria Vladeni
Primaria Probota
Primaria Motca
Primaria Tansa
Primaria Mogosesti
Primaria Helesteni
Primaria Madirjac
Primaria Dagita
Primaria Rachiteni
Primaria Tatarusi
Primaria Halaucesti
Primaria Miroslovesti
Primaria Mosna
Primaria A.I Cuza
Primaria Scinteia
Primaria Stolniceni Prajescu
Primaria Harmanesti
Primaria Todiresti
Primaria Gorban
Primaria Cristesti
Primaria Mircesti
Primaria Mironeasa
Primaria Popesti
Primaria Lespezi
Primaria Butea
Primaria Draguseni
Primaria Baltati
Primaria Scheia
Primaria Lungani


ARGES

Primaria Teiu
Primaria Stefan cel Mare
Primaria Mozaceni
Comuna Negras
Comuna Cuca
Comuna Valea Mare Pravat
Comuna Cotmeana
Comuna Boteni
Comuna Poiana Lacului
Comuna Hartiesti
Primaria Topoloveni
Primaria Cocu
Primaria Babana
Primaria Bascov
Primaria Mosoaia
Primaria Suseni
Primaria Albestii de Arges
Primaria Berevoiesti
Primaria Rociu
Primaria Uda
Primaria Barla
Primaria Slobozia
Primaria Valea Iasiului
Primaria Nucsoara
Primaria Stolnici
Primaria Stalpeni
Primaria Valea Danului
Primaria Caldararu
Primaria Lunca Corbului
Primaria Mirosi
Primaria Albestii de Muscel
Primaria Priboieni
Primaria Godeni
Primaria Calinesti
Primaria Davidesti
Primaria Dambovicioara
Primaria Budeasa
Primaria Cicanesti
Primaria Corbeni
Primaria Unghieni
Primaria Bradu
Primaria Buzoiesti
Primaria Stoienesti
Primaria Arefu
Primaria Vulturesti
Primaria Malureni
Primaria Leresti
Primaria Suici
Primaria Musatesti
Poienarii de Arges
Primaria Tigveni
Primatia Cetatenii


GIURGIU

Primaria Ghimpati
Primaria Singureni
Primaria Iepuresti
Primaria Letca Noua
Primaria Oinacu
Primaria Clejani
Primaria Daia
Primaria Cosoba
Primaria Ulmi
Primaria Greaca
Primaria Comana
Primaria Sabareni
Primaria Prundu
Primaria Herasti
Primaria Isvoarele
Primaria Valea Dragului
Primaria Joita
Primaria Gaiseni
Primaria Crevedia Mare
Primaria Colibasi
Primaria Vedea
Primaria Varasti
Primaria Gaujani
Primaria Bulbucata
Primaria Schitu
Primaria Bucsani
Primaria Gradinari
Primaria Gostinu
Primaria Adunatii Copaceni
Primaria Putineiu
Primaria Buturugeni
Primaria Hotarele
Primaria Gogosari
Primaria Bolintin Vale
Primaria Roata de Jos


CONSTANŢA

Primaria Castelu
Primaria Cumpana
Primaria Nicolae Balcescu
Primaria Ciobanu
Primaria Istria
Primaria Baraganu
Primaria Sacele
Primaria Agigea
Primaria Topraisar
Primaria Corbu
Primaria Ghindaresti
Primaria Pantelimon
Primaria Comana
Primaria Chirnogeni
Primaria Cobadin
Primaria Indepenenta
Primaria Rasova
Primaria Oltina
Primaria Topalu
Primaria Saraiu
Primaria Ion Corvin
Primaria Aliman
Primaria Deleni
Primaria Cogealac
Primaria Mihai Viteazu
Primaria Tortoman
Primaria Cuza Voda
Primaria Gradina
Primaria Cerchezu
Primaria Costinesti
Primaria Albesti
Primaria Negru - Voda
Primaria Mihail Kogalniceanu
Primaria Pestera

BRAILA

Primaria Scortaru Nou
Primaria Romanu
Primaria Gemenele
Primaria Tudor Vladimirescu
Primaria Cazasu
Primaria Silistea
Primaria Vadeni

GORJ

Primaria Jupanesti
Primaria Licurici
Primaria Tantareni
Primaria Hurezani
Primaria Capreni
Primaria Stoina
Primaria Bolbosi
Primaria Musetesti
Primaria Cruset

NEAMT

Primaria Ceahlau
Primaria Tarcau
Primaria Hangu
Primaria Pingarati
Primaria Agapia
Primaria Bicaz Chei
Primaria Bicazu Ardelean
Primaria Tasca
Primaria Farcasa
Primaria Vanatori Neamt
Primaria Tamaseni
Primaria Gheraesti
Primaria Poiana Teiului
Primaria Grinties
Primaria Raucesti
Primaria Negresti
Primaria Petricani
Primaria Pastraveni
Primaria Bodesti
Primaria Ghindaoani
Primaria Garcina
Primaria Dobreni
Primaria Bira
Primaria Romani
Primaria Sagna
Primaria Bahna
Primaria valea Ursului
Primaria Ion Creanga
Primaria Bargaoani
Primaria Cracaoani
Primaria Roznov
Primaria Rediu
Primaria Trifesti
Primaria Tibucani
Primaria Ruginoasa
Primaria Tupilati
Primaria Doljesti
Primaria Oniceni
Primaria Faurei
Primaria Bozieni
Primaria Gadinti
Primaria Dochia
Primaria Podoleni
Primaria Tazlau
Primaria Dulcesti
Primaria Vladeni
Primaria Icusesti
Boghicea
Primaria Girov

VASLUI

Primaria Tutova
Primaria Ivesti
Primaria Grivita
Primaria Banca
Primaria Suletea
Primaria Perieni
Primaria Iana
Primaria Zorleni
Primaria Puiesti
Primaria Pogana
Primaria Epureni
Primaria Bogdana
Primaria Deleni
Peimaria Stanilesti
Primaria Miclesti
Primaria Codaesti
Primaria Valeni
Primaria Oltenesti
Primaria Tatarani
Primaria Cretesti
Primaria Albesti
Primaria Arsura
Primaria Dranceni
Primaria Solesti
Primaria Zapodeni
Primaria Costesti
Primaria Laza
Primaria Dragomiresti
Primaria Ivanesti
Primaria Muntenii de Sus
Primaria Poienesti

GALAŢI

Primaria Smardan
Primaria Independenta
Primaria Branistea

VRANCEA

Primaria Paltin
Primaria Mera
Primaria Golesti
Primaria Cirligele
Primaria Cotesti
Primaria Reghiu
Poiana Cristei
Primaria Maruja
Primaria Tatarani
Primaria Sinlea
Primaria Manesti
Primaria Timboiesti
Primaria Corbita
Primaria Boghesti
Primaria Milcovul
Primaria Tifesti
Primaria Straoane
Primaria Slobozia Ciorasti
Primaria Dumbraveni
Primaria Vanatori
Primaria rastoaca
Primaria Urechesti
Primaria Fitionesti
Primaria Negrilesti
Primaria Nistoresti
Primaria Vrancioala
Primaria Valea Sarii
Primaria Tulnici
Primaria Paulesti

BACAU

Primaria Izvorul Berbecului
Primaria Secuineni
Primaria Rosiori
Primaria Negri
Primaria Lipova
Primaria Luizi Calugara
Primaria Stanisesti
Primaria Filipeni
Primaria Horgesti
Primaria Parincea
Primaria Ungureni
Primaria Vultureni
Primaria Dealu Morii

DÂMBOVIŢA

Primaria Slobozia Moara
Primaria Niculesti
Primaria Brezoaele
Primaria Odobesti
Primaria Matasaru
Primaria Contesti
Primaria Produlesti
Primaria Cornatelu
Primaria Poiana
Primaria Corbii Mari
Primaria Potlogi
Primaria Uliesti
Primaria Morteni
Primaria Visina
Primaria Baleni
Primaria Dobra
Primaria Gura Sutii
Primaria Dragodana
Primaria Cringurile
Primaria Cobia
Primaria Bucsani
Primaria Persinari
Primaria Vladeni
Primaria Nucet
Primaria Gura Foii
Primaria Lucieni
Primaria Valea Mare
Primaria Rascaeti
Primaria Cojasca
Primaria Darmanesti
Primaria Finta
Primaria Cornesti
Primaria Crevedia
Primaria Costestii din Vale
Primaria Hulubesti
Primaria Mogosani
Primaria Comisani
Primaria I.L Caragialr
Primaria Dragomiresti
Primaria Tatarani
Primaria Manesti
Primaria Glodeni
Primaria Runcu
Primaria Buciumeni
Primaria Doicesti
Primaria Pucheni
Primaria Vulcana - Bai
Primaria Malu cu Flori
Primaria Gura ocnitei
Primaria Vulcana - Pandele
Primaria Valea Lunga
Primaria Visinesti
Primaria Iedera
Primaria Ocnita
Primaria Salcioara
Primaria Pietrosita
Primaria Varfuri
Primaria Moroieni
Primaria Barbuletu
Primaria Raul Alb
Primaria Razvad
Primaria Ulmi
Primaria Bezdead



SOCIETATI COMMERCIALE

Sc Petchim Holding Srl
Sc Time Show Srl
Sc Orlando Imp Exp 2001 Srl
Manole Adnico ProdCom
Sc Premier Srl
Sc Carmistin Srl
Sc Rota Impex Srl
Sc Effy Import-Export Srl
Sc Kalpo Srl
Sc Aviprod Srl
Europlant International
Sc Mag Comimpex'94 Srl
Plastrom Production
Sc Boavista Sport Srl
Sc Pajura Construct Srl
Popescu Inox Sr
Sc Amplast 2000 Srl
Sc Dulprod Srl
Sc Valdo Invest Srl
Nora Impex
Sc Lar Nyk Comprod Impex 99 Srl
Sc Gastro-Group Srl
Sc Miraco Srl
Sc Edison Company Srl
Sc Biomed Srl
Sc Radix Srl
Sc NoilprodPan
Sc NoilprodPan
Widas Srl
Scirom Tex
Innuendo
Gombosch Industry Exim
J'Sistem Trans Sa
Agroturism SRL
Kinetic Systems
Sc Dalidi Management Srl
Eliyia Grup
Milbro Textile
Treximco srl
Rogex Confectii
Hera Prod Srl
Dav Product
Confex Socom
Tanex
Genti Prod
Ivamod Srl
G-Exim
Angela International
Delta Plan
Marconf
Nelmar
Eurofashion Manufacturing
Practic Prodcom
Blody Impex
Belconfex
Scirom Tex SA
Astra Complex
Hazard International
Rai Textil
Constant C.I.N Comimpex SRL
C.D. Prodexim
Calin Design
Roxy Style Srl
Stil Inox
Rom Granit
Asined Product Impex
SIR Impex
SC RTM Embrodery Desing
Gremi SRL
Mexton Impex
Cry Gatex
Kinetic System
Marianno Tex
Mertz Srl
Martconf Srl
Ensar Tekstil
SC. Complex Herastrau SA
SC.BRTV Grup SRL
SC Passo Company SRL
Sc Alma Prod International Srl
COMB FLORIN
DARIANO EXIM
RECOMPLAST SRL
VALAHIA PRODCOM
EXCON
SC. Bora SRL
SC. Alpha Construct
Voinea Construct
Elmaflux Industries
Integral SA
SC.Studiu Stelmarcom
SC. Center Grup
Polimax Instal
SC. Prometani Com
SC. Vega Buiding
Conlir Prod SRL
Lisa Prod
Miconstruct
Center DM Plast
Ilva Impex
Sandex Srl
Inserv Aqua
Sc. Conferic Srl
SC. Servalex
SC. Alcortex
SC. Acteon 2003 srl
SC TC Construct
SC. Strial SRL
SC. Compania Teli SRL
SC. Nova Building
SC. Coraca
SC. Conmetal CF
SC. Structural Cons
Condor Confex
Sc. Carpat Ing SR:
Cinsig SA
Acces CO SRL
Amsi Romania
SC. San Go Com 2002
SC. Valtra Trading
SC. DSC CONSTRUCT INSTAL
SC. Performance Center Shop
Sc. Keni Trade Company
SC. Crist Exim 2002
SC. Clemans SRL
SC. Anel Company SRL
SC. SABATINY SRL
SC. ELCO ALEXANDRIA SA
SC. TEL DRUM
SC. MOLDOCONSTRUCT
SC. ANDRINELU SRL
SC. Emberom
Sc. Prisma Serv Company
Sc. Conplast
Sc. Mega Zet
Sc. Specon
Sc NB Broker Srl
Turnatoaria de neferoase SOMET SA
Metacald
Alfa Mechim
SC Orentex SRL
SC Tekart Trading
SC Younger Karom
SC. Unicat Glass
SC. Graur Stil Glass SRL
Creativ Glass
Teluria SRL
Egibo Prod Impex
Sc Petchim Holding Srl
Sc Time Show Srl
Sc Orlando Imp Exp 2001 Srl
Manole Adnico ProdCom
Sc Premier Srl
Sc Carmistin Srl
Sc Rota Impex Srl
Sc Effy Import-Export Srl
Sc Kalpo Srl
Sc Aviprod Srl
Europlant International
Sc Mag Comimpex'94 Srl
Plastrom Production
Sc Boavista Sport Srl
Sc Pajura Construct Srl
Popescu Inox Sr
Sc Amplast 2000 Srl
Sc Dulprod Srl
Sc Valdo Invest Srl
Nora Impex
Sc Lar Nyk Comprod Impex 99 Srl
Sc Gastro-Group Srl
Sc Miraco Srl
Sc Edison Company Srl
Sc Biomed Srl
Sc Radix Srl